Wynajem dmuchanego Zamku Angielskiego na imprezę plenerową (inny)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 1200 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Węgorzyno / Polska
Żaden piknik ani impreza plenerowa nie mogą się odbyć bez zabezpieczenia odpowiednich atrakcji i urządzeń rekreacyjnych - popularnych ?dmuchańców?. Jako Firma specjalizująca się w kompleksowej obsłudze imprez plenerowych pragniemy przedstawić naszą ofertę wynajmu urządzeń rekreacyjnych oraz innego sprzętu niezbędnego podczas organizacji imprez "piknikowych".

Opis

Firma ?Alf? to duży, ruchomy park zabaw dla dzieci. Świadczy usługi rozrywkowe, na terenie Pomorza Zachodniego oraz całej Polski. Wieloletnie doświadczenie w branży rozrywkowej pozwoliło firmie wyspecjalizować się w zakresie obsługi okolicznościowych festynów, imprez dla dzieci, świąt miejskich i gminnych. Dzięki bogatemu wyposażeniu, wciąż poszerzanej ofercie usług oraz przystępnym cenom, systematycznie zwiększa się liczba naszych zadowolonych Klientów.

Żaden piknik ani impreza plenerowa nie mogą się odbyć bez zabezpieczenia odpowiednich atrakcji i urządzeń rekreacyjnych - popularnych ?dmuchańców?. Jako Firma specjalizująca się w kompleksowej obsłudze imprez plenerowych pragniemy przedstawić naszą ofertę wynajmu urządzeń rekreacyjnych oraz innego sprzętu niezbędnego podczas organizacji imprez "piknikowych".

Dysponujemy strukturami pneumatycznymi, których obecność podczas każdej z organizowanych przez Państwa imprez, stanowić będzie ogromną atrakcję i zapewni wspaniałą zabawę dla wszystkich jej uczestników. Urządzenia nasze posiadają wszelkie niezbędne atesty i każdorazowo obsługiwane są przez specjalnie szkolony personel. Dużym atutem naszej oferty jest to, że urządzenia nasze są stale serwisowane i poddawane gruntownym przeglądom, co gwarantuje ich niezawodność i estetyczny wygląd. W przypadku organizacji imprezy na terenie, który nie posiada stałego lub wystarczającego źródła prądu, firma nasza zabezpiecza odpowiednią ilość agregatów prądotwórczych. Posiadamy takie urządzenia jak: zjeżdżalnie duże i małe, zamki dmuchane, byk rodeo, trampolina, suchy basen, gokardy, sztuczna krowa, ścianka wspinaczkowa, kule wodne, karuzele, eurobungee, kolejka szynowa, wata cukrowa, tor przeszkód, siłomierze jak kopacz, boxer, byk, bujaki, bramka celnościowo radarowa, mega piłkarzyki, stoły piłkarzyki, dart, bilard, symulatory, samochody elektryczne, hulajnogi.


Ogólne warunki instalowania urządzeń:


  • Płaskie podłoże
Urządzenia należy ustawać na płaskim terenie (trawa, beton, czysty piasek). Prosimy, aby w miarę możliwości nie ustawiać urządzeń na ciemnym piachu, ponieważ przy deszczowej pogodzie nie będziemy w stanie zapewnić ich czystości, a w konsekwencji uczestnicy zabawy zostaną narażeni na pobrudzenie.
  • Zasilanie z sieci 230 V, w odległości do 25m
Większość urządzeń wymaga podłączenia do sieci energetycznej o napięciu 230V. Żródło zasilania o mocy w zależności od urządzenia (patrz. dane techniczne) powinno znajdować się w zasięgu do 25m. Przy większych odległościach mogą wystąpić zbyt duże spadki napięcia, powodujące niewłaściwą pracę urządzeń. Urządzenie może być podłączone wyłącznie przez elektryka z odpowiednimi uprawnieniami.
  • Możliwość wjazdu samochodu pow. 3.5 T
Waga urządzenia przewyższa ciężar 100 kg. Przy większym zamówieniu przewozimy je samochodem o ładowności powyżej 3.5T. (wielkość polskiego samochodu "STAR"). W związku z powyższym, prosimy o zapewnienie możliwości wjazdu takiego pojazdu do miejsca instalacji urządzenia. Jeżeli urządzenia muszą być ustawione w miejscu, do którego nie będzie mógł dojechać samochód ciężarowy, prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie.
  • Sporządzenie planu rozmieszczenia urządzeń.
Czasami zdarza się tak, iż klient nie posiada planu rozmieszczenia urządzeń, lub przekazuje nam plan w chwili przybycia naszej ekipy na miejsce imprezy. Następnie okazuje się, że urządzenie musi być ustawione w innym miejscu. Takie operacje są dość czasochłonne. Aby uniknąć "niespodzianek" oraz opóźnienia rozpoczęcia imprezy, prosimy o przesłanie faksem bądź e-mailem chociażby odręcznie narysowanego planu, lub przybycie na wyznaczony teren co najmniej na 3 godz. przed rozpoczęciem imprezy.
  • Ochrona atrakcji.
Nasza obsługa odpowiada za rozłożenie i złożenie urządzeń, ich stan techniczny oraz nadzór na bawiącymi się osobami.Nie odpowiadamy za zachowanie się osób oczekujących w kolejce do urządzeń rozrywkowych oraz wynikające stąd skutki. Prosimy wziąć pod uwagę, iż przy imprezach otwartych (np.: impreza dla miasta) a także imprezach zamkniętych (pow. 500 uczestników) wymagana jest dodatkowa ochrona porządkowa (1 ochroniarz przypada na 3 urządzenia rozrywkowe.) W przeciwnym przypadku mogą wstąpić poważne trudności z opanowaniem porządku w śród osób oblegających w/w urządzenia. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na to zagadnienie.

Warunki uczestnictwa

Cena zawiera:

8-godzinny wynajem sprzętu,
ubezpieczenie OC,
obsługę urządzenia oraz jego nadzór

Podana cena jest ceną netto.

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia