lotnie - Lista wyjazdówFiltrowanie wyników:
Parasailing w Bieszczadach

Parasailing to najprostszy i najbezpieczniejszy sposób na przeżycie niezapomnianych wrażeń jakie dostępne są jedynie dla wąskiego grona spadochroniarzy i lotniarzy, polegających na lataniu w ciszy, wysoko w otwartej przestrzeni. Atrakcja ta polega na holowaniu za samochodem, quadem lub skuterem śnieżnym spadochronu z podwieszonym pod nim pasażerem.
termin:
od 2012-09-29
do 2012-11-30
cena od:
50 PLN

szczegóły

Budujemy Wyciągarkę (scooter winch)

Zbudowanie wspólnej wyciągarki lotniowo paralotniowej
organizator:
 
termin:
od 2012-01-01
do 2012-05-31
cena od:
500 PLN

szczegóły

Aktywny tydzień na Słowenii

Słowenia to nowa propozycja w naszej ofercie. Proponujemy pobyt w miejscowości Bohinj. Miasteczko położone jest nad malowniczym jeziorem, z każdej strony otoczonym niezwykłej urody Alpami Julijskimi. Widoki w tym regionie zapierają dech w piersi. Pakiet aktywności obejmujący górskie aktywności jest bardzo urozmaicony i daje możliwość dopasowania programu do indywidualnych potrzeb uczestników. Aktywności zapewniają mnóstwo emocji i zabawy nawet osoby nie mającym wcześniej styku ze sportami górskimi. Wszystkie aktywności odbywają się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Aktywny tydzień w Val di Sole

EXTREME Val di Sole - jest to pakiet dla osób chcących przeżyć niezwykłą przygodę i spróbować wyjątkowych aktywności górskich. W czasie tygodniowego pobytu będziecie mieli okazję do sprawdzenia się w takich sportach jak rafting, hydrospeed, canyoning, tarzaning, trekking i wiele wiele innych, które sprawią, że pobyt w Dolomitach okaże się niezapomnianym. Przeznaczony głównie dla osób aktywnych, żądnych wrażeń.
termin:
od
do
cena od:


szczegółydebug search time: 0,12297201156616 msec sec