Grecja APARTAMENTY-blisko plaży (pobyt wypoczynkowy)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 1190 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Olimpic Beach / Grecja
Gdzie: Grecja/Olimpic Beach
Transport: autokar
Wyżywienie: we własnym zakresie

Opis


GRECJA

Zapraszamy Państwa do spędzenia wczasów w GRECJI - ulubionego kierunku wakacyjnego Polaków - kraju starożytnych bogów i herosów, uważanej za kolepkę cywilizacji. To kraina pełna słońca, uroku i spokoju. Ciepłe morza i niekończące się plaże gwarantują udany wypoczynek. Tutejsi mieszkańcy należą do osób szczególnie uprzejmych i gościnnych, co jest cechą charakterystyczną większości narodów śródziemnomorskich. Kto raz był w Grecji, z pewnością będzie chciał tam wrócić.

RIWIERA OLIMPIJSKA

Olimpic Beach to przepiękne i urokliwe miasteczko wypoczynkowe z widokiem na masyw Olimpu -mityczną siedzibę Bogów. Ten nowoczesny kurort turystyczny położony jest około 80 km na południe od Salonik i pełni rolę jednego z najpopularniejszych kąpielisk na Riwierze Olimpijskiej, położonych nad zatoką Termajską. Wzdłuż piaszczystej plaży znajduje się wiele kawiarenek, restauracji, dyskotek i tawern. Wszystko to sprawia, że kurort tętni życiem do późnych godzin nocnych. Znajdują się tu liczne sklepy z pamiątkami, dyskoteki, umilające turystom spędzanie czasu, a długa piaszczysta plaża gwarantuje wspaniały wypoczynek.

APARTAMENTY

Apartamenty usytuowane są blisko plaży (200-400m). Każdy apartament posiada dwu lub trzy osobowe pokoje,łazienkę z WC oraz aneks kuchenny ( lodówka, kuchenka wyposażona w podstawowe naczynia)

INFORMACJE PRAKTYCZNE

- Trasa przejazdu: Słowacja, Węgry, Serbia, Macedonia;
- WYCIECZKI FAKULTATYWNE dla chętnych - wedle uznania: METEORY ok. 30 ?, ATENY ok. 45 ?, SALONIKI ok. 20-30 ?, OLIMP ok. 25 ?, OLIMP + DION ok. 30 ?, SKIATHOS ok. 40 ?, WATERLAND ok. 35 ?, WIECZÓR GRECKI ok. 25 ?, REJS PIRACKI ok. 25 ?. Wycieczki fakultatywne realizowane przez lokalnego kontrahenta - przy wymaganej minimalnej liczbie uczestników.
- Każdy Uczestnik jest zobowiązany do posiadania dowodu tożsamości (paszport, dowód osobisty lub tymczasowy) ważnego minimum pół roku od daty powrotu z imprezy;
- Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16.00, a kończy o godz. 10.00. Podczas oczekiwania na zakwaterowanie uczestnicy składają bagaże we wskazanym przez pilota miejscu.

WYŻYWIENIE

Możliwość wykupienia wyżywienie HB (śniadanie, obiadokolacja) w cenie ok. 9 Euro od osoby za dzień.

Warunki uczestnictwa

Transport: autokar
Wyżywienie: we własnym zakresie
Zakwaterowanie: apartament
Wyposażenie: kuchnia

ZAKWATEROWANIE: 9 noclegów w apartamentach
pokoje 2,3 - osobowe, WYŻYWIENIE: we własnym zakresie, TRANSPORT: autokar komfortowy (klimatyzacja, barek, wc, dvd).CENA NIE OBEJMUJE: - obligatoryjnego UBEZPIECZENIA ( KL,NNW,bagaż ) w wysokości 50 zł /os, opłaty obowiązkowej 5 Euro opłata administracyjna za przejazd przez Serbię, 5 Euro taksa klimatyczna.


Terminy

Termincenaopis