BIELSKO-BIAŁA - HOTEL NA BŁONIACH - DOJAZD WŁASNY (wyjazd narciarski)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 499 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Bielsko-Biała / Polska
Gdzie: Polska/Bielsko-Biała
Transport: własny
Wyżywienie: śniadania,obiadokolacje

Opis


OPIS

Ośrodki narciarskie w Beskidach położone są na stokach Beskidu Śląskiego, Małego i Żywieckiego. Kilka tras posiada homologację FIS m.in. czarna trasa ze Skrzycznego w Szczyrku, czy czerwona trasa z Czantorii w Ustroniu. Największym ośrodkiem narciarskim jest Szczyrk z wyciągiem krzesełkowym na szczyt Skrzycznego 1257 m n.p.m. i kompleks Czyrna-Solisko z orczykami na Małe Skrzyczne i Pośredni. Wisła posiada 3 wyciągi krzesełkowe 4-os. i jeden 2-os., i jest polecana dla rodzin. Najwyżej położone trasy znajdują się na stokach Pilska w Korbielowie. Na Górę Żar wyjeżdżamy koleją linowo-terenową. Wszystkie ośrodki zapewniają sztuczne dośnieżanie tras ok. 70 km, wypożyczalnie sprzętu i instruktorów. W każdym ośrodku są trasy oświetlone na których można jeździć w godzinach wieczornych.

ZAKWATEROWANIE

Hotel na Błoniach***
położony na skraju lasu, u stóp Koziej Góry w pobliżu. Do dyspozycji gości 42 komfortowo wyposażone pokoje z łazienką, TV oraz internetem, pokój zabaw dla dzieci. Na miejscu istnieje możliwość zorganizowania kuligów z pieczeniem kiełbasek, animatorów dla dzieci.

Warunki uczestnictwa

Transport: własny
Wyżywienie: śniadania,obiadokolacje
Zakwaterowanie: hotel

Cena zawiera7 noclegów w pokojach 2-3 os. z wyżywieniem 2 x dziennie (śniadanie, obiadokolacja),ubezpieczenie NNW oraz podatek VAT, transfery na narty Szczyrku. Cena nie zawieratransportu, obiadokolacji, karnetów narciarskich.UwagaDla gości pensjonatów 20% rabatu we wszystkich punktach Grupy Silveretta (karczmy, restauracje, wypożyczalnie sprzętu) - informacji udziela personel recepcji.


Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia