Wynajem byka rodeo na imprezę (inny)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 1500 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Wojtkowa / Polska
Doskonałe urządzenie na festyny i wieczory tematyczne. Waszym zadaniem jest jak najdłuższe utrzymanie się na jego grzbiecie a byczek tego nie lubi.

Opis

Doskonałe urządzenie na festyny i wieczory tematyczne. Waszym zadaniem jest jak najdłuższe utrzymanie się na jego grzbiecie a byczek tego nie lubi.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy która zajmuje się kompleksową organizacją eventów dla grup zorganizowanych i osób indywidualnych.

Organizujemy imprezy integracyjne od 2002 roku, do tej pory tworzyliśmy lub współpracowaliśmy przy realizacji kilkudziesięciu projektów w całej Polsce. Specjalizujemy się w imprezach na terenie Bieszczad, Beskidu i Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Organizujemy pikniki firmowe nawet dla 10 osób, jak i konferencje dla kilkuset uczestników. Nasze imprezy realizujemy kompleksowo, od rezerwacji miejsc noclegowych, poprzez transport, dokumentację foto-video i gadżety reklamowe. Nasz zespół zasilają wykładowcy i absolwenci, psychologii i public relations z renomowanych polskich uczelni którzy zadbają o wizerunek Waszej firmy w trakcie imprezy i długo po niej.

Zapewniamy :

  • kompleksową organizację imprezy od A do Z
  • sprzęt najwyższej klasy
  • wykwalifikowaną kadrę instruktorską (ratownicy GOPR, przewodnicy, żołnierze)
  • ubezpieczenie na całą imprezę
  • indywidualne podejście do każdego zlecenia
  • obsługę w języku angielskim
  • świetną zabawę i wspomnienia na wiele lat !!!
Posiadamy własne tereny rekreacyjne, w Moczarach k/Ustrzyk Dolnych mamy pole paintballowe, tor dla quadów, strzelnicę. Teren posiada wygodny parking, dużą wiatę grillową, toalety. W Czarnej posiadamy rozległą polanę do lotów na parasailu, tor off-road.

Warunki uczestnictwa

Cena zawiera:

wynajem do 8 h

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia