WŁOCHY-BIBIONE PINEDA- REZYDENCJA LE ACACIE 5* (pobyt wypoczynkowy)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 390 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Bibione / Włochy
Gdzie: Włochy/Bibione
Transport: własny
Wyżywienie: we własnym zakresie

Opis


BIBIONE

Bibione to nowe miasteczko malowniczo położone u brzegu północnego Adriatyku. Dogodna lokalizacja pozwala na zwiedzanie takich miejsc jak Wenecja, Padwa, czy Werona. Miasto oferuje ponadto liczne atrakcje sportowe i rozrywkowe, a dla spragnionych słońca przepiękne plaże i krystalicznie czystą wodę.

ZAKWATEROWANIE

Elegancka, ogrodzona rezydencja usytuowana ok. 80 m od plaży i ok. 150 m od centrum handlowego. Do plaży prowadzi poprzez śródziemnomorski lasek wygodna ścieżka dla pieszych. Do dyspozycji gości: winda, basen dla dorosłych i dzieci do dyspozycji też 1 parasol i 2 leżaki na plaży. W części podziemnej trzypiętrowego budynku znajdują się garaże. Apartamenty są elegancko urządzone, posiadają klimatyzację/ ogrzewanie, wzmocnione drzwi, TV SAT, sejf, kuchenkę mikrofalową, domofon. Struktura jest dostępna też dla niepełnosprawnych.

Typ B-5
DWUPOKOJOWY apartament dla maks. 3-5 osób, I piętrze: pokój dzienny z dwuosobowym tapczanem i aneksem kuchennym, sypialnia z łóżkiem małżeńskim i pojedynczym, łazienka, zadaszony balkon, podziemne miejsce parkingowe.

Typ B1-5
DWUPOKOJOWY apartament dla maks. 3-5 osób, podobnie jak typ B-5, lecz z wydokiem na basen.

Typ B2-5
DWUPOKOJOWY apartament dla maks. 3-5 osób, podobnie jak typ B-5, lecz z garażem.

Typ B3-5
DWUPOKOJOWY apartament dla maks. 3-5 osób, podobnie jak typ B-5, lecz z wydokiem na basen i garażem.

Typ B4-5
DWUPOKOJOWY apartament, na parterze, dla maks. 3-5 osób: pokój dzienny z dwuosobowym tapczanem i aneksem kuchennym, sypialnia z łóżkiem małżeńskim i pojedynczym,łazienka, ganek, priwatny ogród od strony basenu, podziemne miejsce parkingowe.

Typ B5-5
DWUPOKOJOWY apartament dla maks. 3-5 osób, podobnie jak typ B4-5, lecz z garażem.

Type C-7
TRZYPOKOJOWY, dwupoziomowy apartament dla maks. 5-7 osób, na II piętrze: pokój dzienny z dwuosobowym tapczanem i aneksem kuchennym, sypialnia z łóżkiem małżeńskim, łazienka, zadaszony balkon. Drugi poziom (połączony z pokojem dziennym krętymi schodami): sypialnia z 2 łóżkami i rozkładanym łóżkiem pojedynczym, łazienka, taras słoneczny, garaż.

CENA OBEJMUJE

zakwaterowanie, ubezpieczenie KL/NNW, serwis plażowy ( leżak, parasol,łóżko plażowe).

Warunki uczestnictwa

Transport: własny
Wyżywienie: we własnym zakresie
Zakwaterowanie: apartament
Wyposażenie: basen

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia