Rezydencja Les Chalets De L'Adonis **** (wyjazd rodzinny)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 1590 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Les Menuires / Francja
Gdzie: Francja/Les Menuires
Transport: autokar
Wyżywienie: we własnym zakresie

Opis


POŁOŻENIE

LES MENUIRES 1815 m n. p. m.
TRZY DOLINY
Les Menuires

REZYDENCJA LES CHALETS DE L'ADONIS ****

Rezydencja Les Chalets de l'Adonis znajduje się w dzielnicy Bruyeres stacji narciarskiej Les Menuires. Położenie na wysokości 1850 m n.p.m. i bezpośrednie sąsiedztwo tras narciarskich sprawiają, że każdy z gości Les Chalets de l'Adonis może w pełni cieszyć się doskonałymi warunkami narciarskim oferowanymi przez 3 Doliny.
Warto zauważyć, że projektanci Rezydencji Le Chalets de l?Adonis zadbali również o relaks oraz odnowę biologiczną po pełnym wrażeń dniu na stoku. Do dyspozycji gości jest basen kryty, sauna i hammam. Jeśli nie możemy pozwolić sobie na utratę ?kontaktu ze światem? w salonie z kominkiem przy recepcji można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu (WiFi).

APARTAMENTY

B4 ? apartament dla 4 osób (40 m2) ? pokój dzienny z kanapą dla 2 osób lub z rozkładaną kanapą dla 2 osób (2 oddzielne łóżka typu gigogne), TV LCD+DVD, telefon, 1 sypialnia z podwójnym łóżkiem lub dwoma pojedynczymi łóżkami, całkowicie wyposażony aneks kuchenny ze zmywarką do naczyń, łazienka z wanną lub prysznicem i suszarką do włosów, WC, balkon lub taras.

B6 ? apartament dla 6 osób (45 m2) ? pokój dzienny z kanapą dla 2 osób lub z rozkładaną kanapą dla 2 osób (2 oddzielne łóżka typu gigogne), TV LCD+DVD, telefon, 2 sypialnie z podwójnym łóżkiem lub dwoma pojedynczymi łóżkami (jedna sypialnia może być typu alkowa), całkowicie wyposażony aneks kuchenny ze zmywarką do naczyń, łazienka z wanną lub prysznicem i suszarką do włosów, WC, balkon lub taras.

B6 superior ? apartament dla 6 osób (60 m2) ? pokój dzienny z rozkładaną kanapą, TV LCD+DVD, telefon, 3 sypialnie z podwójnym łóżkiem lub dwoma pojedynczymi łóżkami (jedna sypialnia może być typu alkowa), całkowicie wyposażony aneks kuchenny ze zmywarką do naczyń, 1 łazienka z wanną i suszarką do włosów, 1 łazienka z prysznicem, 2 WC (w tym 1 oddzielne), balkon lub taras.

B8 ? apartament dla 8 osób (65 m2) ? pokój dzienny z kanapą dla 2 osób lub z rozkładaną kanapą dla 2 osób (2 oddzielne łóżka typu gigogne), TV LCD+DVD, telefon, 3 sypialnie z podwójnym łóżkiem lub dwoma pojedynczymi łóżkami (jedna sypialnia może być typu alkowa), całkowicie wyposażony aneks kuchenny ze zmywarką do naczyń, 1 łazienka z wanną i suszarką do włosów, 1 łazienka z prysznicem, 2 WC (w tym 1 oddzielne), balkon lub taras.

CENA

Cena zawiera: zakwaterowanie w wybranym typie apartamentu z pościelą i ręcznikami, ubezpieczenie KL i NNW , korzytanie z basenu, wejście do sauny, hammamu, bezprzewodowy internet w części wspólnej, opiekę pilota lub rezydenta.
Autokar: wyjazd z wybranego miasta.

Cena nie zawiera: kaucji zwrotnej za apartament 300 EUR (tylko gotówka lub zastawiony paszport), opłaty klimatycznej 1,5 EUR/osoba/dzień, opłaty za internet w apartamnecie 15 EUR/tydz., ubezpieczenia narciarskiego SKI 50 PLN/osoba/6 dni na nartach, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 4 %, ubezpieczenia od chorób przewlekłych, karnetu narciarskiego płatnego na miejscu.

Warunki uczestnictwa

Transport: autokar
Wyżywienie: we własnym zakresie
Zakwaterowanie: apartament
Wyposażenie: basen,TV,sauna,sala wielofunkcyjna,internet

wg. zarezerwowanych składników


Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia