REZ. MODERNO - EMILIA ROMAGNA - LIDO DI SAVIO -DOJAZD WAŁSNY (pobyt wypoczynkowy)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 539 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Lido Di Savio / Włochy
Gdzie: Włochy/Lido Di Savio
Transport: własny
Wyżywienie: we własnym zakresie

Opis


OPIS

Emilia Romagna: to jeden z najbogatszych we Włoszech z zabytkowymi miastami, piaszczystymi plażami o łagodnym zejściu do morza. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - wypoczynek, niekończącą się zabawę, rozmaitości kulturalne i folklor, a do tego wszystkiego kuchnię, która należy do najlepszych w kraju, bowiem stąd wywodzi się szynka parmeńska, salami i ser parmezan.

MIEJSCOWOŚĆ

Lido Di Savio jest spokojnym, słonecznym letniskiem położonym w środkowych Włoszech, w regionie Emilia Romania. Miasto jest usytuowane między Ravenną a Rimini, w pobliżu ulubionego parku rozrywki Mirabilandia. Podobnie jak inne nadmorskie miejscowości regionu ma długą, piaszczystą plażę z łagodnym wstępem do morza oraz wiele hoteli i apartamentów zapewniających nocleg.

ZAKWATEROWANIE

Rezydencja MODERNO***
Niedawno wybudowana rezydencja położona bezpośrednio przy plaży i ok. 400 m od centrum miejscowości.
Do dyspozycji gości: recepcja, winda, sala TV, pralnia, basen (1 dla dzieci i 1dla dorosłych), solarium, parking.
Apartament 4 os.: sypialnia z łóżkiem podwójnym, pokój dzienny z podwójna sofą, aneksem kuchennym, łazienka, balkon i klimatyzacja.

Warunki uczestnictwa

Transport: własny
Wyżywienie: we własnym zakresie
Zakwaterowanie: apartament
Wyposażenie: basen,TV,solarium,klimatyzacja indywidualna,parking,winda

Cena zawiera7 noclegów w apartamentach 4 osobowych (bez wyżywienia), ubezpieczenie KL, NNW i podatek VAT, opłatę za wodę, gaz, elektryczność, klimatyzację.Cena nie zawieratransportu, ubezpieczenia od chorób przewlekłych i wad wrodzonych, bielizny pościelowej i ręczników 15 EUR lub należy zabrać własne, końcowe sprzątanie 40 EUR, opłata za 1 miejsce parkingowe 35 EUR/tydzień, kaucji zwrotnej za apartament 100 EUR, serwisu plażowego 90 EUR/tydzień, taksy klimatycznej.


Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia