Aktywny tydzień -Jezioro Garda (treking/wspinaczka)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 275 EURTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Lacjum / Włochy
GARDA ACTIVE - to tygodniowy pakiet aktywności, który realizowany jest w przepięknej scenerii jeziora  Garda. W czasie pobytu możecie skorzystać z wielu bardzo ciekawych aktywności takich jak canyoning, kursy wspinaczki, trekking, vie ferrate, nordic walking oraz wycieczki rowerowe. Poza tym warto spróbować swoich sił w sportach wodnych: windsurfingu, żeglarstwie czy katamaranach. Po aktywnym dniu można relaksować się na plaży w otoczeniu śródziemnomorskiej roślinności.

Opis

Program

Niedziela - trekking, wycieczka górska z przewodnikiem, w trakcie której będziecie mieli okazje podziwiania niezwykłych widoków. 

Poniedziałek - canyoning, emocjonująca aktywność polegająca na pokonywaniu kanionów, potoków górskich i wodospadów. Z części można skakać, z innych zjeżdżamy na linie. Maksimum emocji gwarantowane. Nie wymagane jest wcześniejsze doświadczenie ani specjalne przygotowanie fizyczne czy techniczne.

Wtorek - wycieczka na rowerach górskich, w trakcie której przejedziecie przez przepiękną widokowo trasę. Do wyboru będzie kilka wariantów oraz różne stopnie trudności tras. Trasa zostanie dobrana do waszych umiejętności i oczekiwań. Będzie prowadzić asfaltową ścieżką rowerową lub górskimi szlakami rowerowymi. Dla chętnych możliwość ekscytującego zjazdu.

Środa - dzień wolny lub próbna lekcja windsurfingu lub na katamaranach. Do wyboru jedna z dwóch aktywności na wodzie. W obu przypadkach początkującym proponujemy krótką teorię oraz lekcja na wodzie (3h), dla zaawansowanych doskonalenie techniki w warunkach ślizgowych.

Czwartek - tego dnia mamy okazję do poznania tajników wspinaczki skałkowej. Program dla początkujących zawiera wprowadzenie i lekcję na skałkach ok 4-5 h, a dla zaawansowanych możliwość doskonalenia techniki pod okiem doświadczonych instruktorów. Wszystko odbywa się na niezwykłych skałach w okolicy miasteczka Arco, wspinaczkowej stolicy Europy.

Piątek - via ferrata, wycieczka górska z przewodnikiem górskim specjalnie przygotowanymi i zabezpieczonymi szlakami z użyciem podstawowych technik alpinistycznych. W czasie ferraty będziecie mogli podziwiać przepiękne panoramy oraz przeżyć niezwykłe emocje. Trudność szlaku dostosowana jest do umiejętności i oczekiwań.
 

Jeżeli chcesz się skoncentrować na jednej dyscyplinie proponujemy:

- 3 i 5-dniowych kursach wspinaczki (poziom podstawowy i zaawansowany)

- kursy windsurfingu

- katamarany

- wycieczki na rowerach górskich i szosowych

 

Warunki uczestnictwa

Cena pakietu 5-dniowego zawiera następujące aktywności:

1/ trekking

2/ canyoning

3/ via ferrata

4/ wspinaczka

5/ wycieczka na rowerach górskich

 

 

 

Ceny dodatkowych aktywności:

- lekcja próbna windsurfingu 3h - 59 euro (w cenie zawarte wypożyczenie sprzętu)

- lekcja próbna katamarany 2h - 59 euro

- kurs wspinaczki

- paragliding

- rowery

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia