Grand Galaxy - Ski Safari - 5 różnych stoków ! (inny)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 1599 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Risoul / Francja
Jeden wyjazd - 5 różnych stoków! Niezapomniana przygoda zarówno dla początkujących jak i doświadczonych fanów białego szaleństwa.. SKIPASS w cenie!!!

Opis

Ski Safari- czyli opcja dla wytrwałych i żądnych przygód zdobywców stoków! Gwarancja fantastycznych zimowych wrażeń na tygodniowym wypadzie w Alpy. Jeden wyjazd - 5 różnych stoków! Niezapomniana przygoda zarówno dla początkujących jak i doświadczonych fanów białego szaleństwa.. SKIPASS w cenie!!! 5 doskonale naśnieżonych stoków i ponad 1000 km tras narciarskich na których możesz śmigać dzięki opcji "skipass w cenie". Nasi instruktorzy zadbają o wysoki poziom szkoleń SKI/SNB w różnych grupach zaawansowania, a animatorzy zorganizują wieczorne imprezy w znajomych klubach Śnieg, szaleństwo i zabawa? Zdecydowanie Grand Galaxy!
Tagi:

Warunki uczestnictwa

Dojazd:

Dojazd własny
Jest to opcja dla osób, które rezygnują z przejazdu autokarem oraz transferów na stoki i wolą przyjechać i poruszać się własnym samochodem - dla tych osób oferujemy zniżkę 200 PLN.
Czas podróży około 20 godzin od granicy Polski.
Ograniczenie bagażowe
- 1 szt. bagażu głównego do 20 kg (w miarę możliwości miękka torba - nie walizka)
- 1 zestaw sprzętu narciarskiego (narty, buty, kijki) bądź snowboardowego (deska, wiązania, buty) - pokrowcach może znajdować się jedynie sprzęt - żadnych kurt

Cena zawiera:

- 7 noclegów w apartamentach*** na samym stoku
- Przejazd komfortowym autokarem
- Opiekę rezydenta podczas pobytu
- Opieka pilota na trasie
- Darmowe szkolenia SKI/SNB z instruktorami
- Korzystanie z podgrzewanego basenu i sauny
- Skipass GRAND GALAXY 6 dni: 1 dzień w Risoul, 1 dzień w Serre Chevaliere, 1 dzień w Montgenevre, 1 dzień w Sestriere, 2 dni w Puy St Vincent (możliwość korzystania z karnetu przez te 6 dni w Puy St Vincent -w przypadku pozostania w miejscu zakwaterowania) (Uwaga: do skipassu

Cena nie zawiera:

- Ubezpieczenia SKI (60 PLN - doliczane do umowy)
- Opłat klimatycznych (12 EUR / 50 zł - doliczane do umowy)
- Wyżywienie we własnym zakresie.
- Kaucji zwrotnej (250 EUR / ap - zwracanej w całości ostatniego dnia jeśli nie zostały wyrządzone żadne szkody i apartament został wysprzątany)
- Ręczników i pościeli (fakultatywnie 12 EUR - można korzystać z własnych)

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia